Dostępne mieszkania

Osiedle Rembertowska Park II

MAK DOM – BUDUJEMY DLA CIEBIE

Mak Dom to sprawdzony Deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem, realizujący obecnie około 30 inwestycji w całym kraju. Stawiamy na profesjonalizm oraz rzetelność, co może potwierdzić tysiące zadowolonych klientów. Za nasze starania zostaliśmy docenieni licznymi nagrodami m. in.: „Deweloper Roku 2012”, „Deweloper Roku 2013” oraz dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Jesteśmy Laureatem Konkursu Złotych ORŁÓW w ramach edycji ogólnopolskiej plebiscytu ORŁY Branży Budowlanej 2018r.

MAK DOM Deweloper należy do grona firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przynależność do PZFD to gwarancja bezpieczeństwa inwestycji dla klienta. Członkostwo w Związku sprawia, że deweloper zobowiązany jest do przestrzegania standardów zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk w stosunkach Klient-Deweloper oraz zasad Katalogu Umowy Deweloperskiej. W poczet członków PZFD przyjmowane są firmy, które zwracają uwagę na zachowanie przejrzystych reguł w relacjach z nabywcą mieszkania. Przynależność do Polskiego Związku Firm Deweloperskich obok wielu nagród i certyfikatów, które otrzymała Grupa Deweloperska Mak Dom na przestrzeni ponad dwudziestu lat prowadzonej działalności potwierdza wysoką jakość standardów zarządzania procesem realizacji inwestycji i obsługi Klientów

Mak Dom na rynku poznańskim działa z powodzeniem od 2008r. Nasze inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na wyjątkowe lokalizacje ciekawą architekturę osiedli oraz wysoki standard wykończenia mieszkań.

Nasze zakończone inwestycje w Poznaniu

Górczyńska

Górczyńska II

Rembertowska Park